Menu

Ölene Kadar Dizisi Ne Zaman Başlayacak Hangi Kanalda


2017 yılının en iyi dizileri arasında gösterilen ve daha şimdiden yankı uyandıracak gibi görünen Ölene Kadar Dizisi birbirinden kaliteli oyuncu kadrosu ve muhteşem senaryosuyla evinizin vazgeçilmez dizileri arasında yer almayı hedefliyor ve bu hedefine de ulaşacak gibi görünüyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Sarp Levendoğlu, Engin Akyürek, Fahriye Evcen, Gülcan Arslan, Tansu Biçer gibi önemli isimler de yer alıyor.

Hayatın birçok yönünü özellikle de acımasız ve negatif yönlerini bulabileceğiniz bu dizi aşk, hırs, kaybetmişlik gibi birçok duyguyu da gözler önüne seriyor.

Genç ve yakışıklı bir adam ve yanlışlar silsilesi yüzünden sevdiklerini kaybetmeye yüz tutmuş bir genç adamın yaşadıkları gözler önüne seriliyor.

Özellikle bu tarz dizileri seyretmekten haz alan ve mutluluk duyan bireylerin mutlak suretle tercihleri arasına girecek olan ve reytinglerde de ön sıraları kapacak gibi duran bu dizi de Ender karakterini Sarp Levendoğlu, Dağhan karakterini ise Engin Akyürek canlandırıyor. Usta isimlere ise Fahriye Evcen Selvi karakteri ile destek veriyor.

Peki, Bu Muhteşem Dizi Hangi Kanalda Saat Kaçta Başlayacak?

İlk bölümünü 12 Ocak 2017 de yayınlamış olan bu muhteşem dizi her Perşembe saat 20:00 ‘ da Atv ekranlarında evlerinize konuk olmaya geliyor.

Sizler de her Perşembe saat 20:00 ‘ da bu diziyi izleyebilir ve karakterlerin dünyasına girerek izleyebilirsiniz.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain