Menu

Ölene Kadar Dizisi Başrol Oyuncuları İsimleri


12 Ocak 2017’de yayın hayatına başlayan Ölene Kadar dizisi birçok ünlü ve usta oyuncuyu kadrosunda barındırıyor. Yapım şirketi TIMS Productions ve yapımcısı Timur Savcı olan dizide Fahriye Evcen’den Engin Akyürek’e, Gülcan Arslan’dan Sarp Leventoğlu’na kadar birçok tanıdık yüzü görmek mümkün.

Selvi (Fahriye Evcen)

Fahriye Evcen’in hayat verdiği Selvi karakteri küçük yaşta yalancı şahitlik yapmak zorunda bırakılarak birinin müebbet ceza almasına neden olan bir kızdır. Dizi, Selvi’nin başarılı bir avukat olup yaptığı yanlışı düzeltme çabasını konu alır.

Dağhan (Engin Akyürek)

Başarılı bir doktor adayı olan Dağhan’ın hayatı, sevdiği kızla evleneceği gün kızın babasının öldürülmesiyle değişir.

Bu cinayetin üstüne kalmasıyla müebbet cezaya mahkum edilen Dağhan hayata dair tüm umutlarını kaybeder.

11 yıl sonra karşısına çıkıp gelen bir avukatın onu mahkumluktan kurtaracağını söylemesiyle Dağhan’ın hayatı bir kere daha değişir.

Ender (Sarp Levendoğlu)

Dizinin kötü adamıdır. Sevdiği kızla Dağhan’ın evlenmesine engel olmak için Dağhan’ın ömür boyu hapse mahkum edilmesini sağlayacak bir plan yapar ve kızla kendisi evlenir. Ancak 11 yıl sonra Dağhan’ın aklanmasıyla işler karışacaktır.

Beril (Gülcan Arslan)

Beril iyi şartlar altında yaşamış, büyümüş olan bir kızdır. Dağhan’la birbirlerine aşık olduktan sonra bu ilişkiyi onaylamayan babasına bile sırtını döner.

Hamile olduğunu öğrenince de Dağhan’la evlenmeye karar verir. Düğün günü babasının öldürülmesiyle, cinayetten sorumlu tuttuğu Dağhan’ı affetmez ve Ender ile evlenir.

Yılmaz (Tansu Biçer)

Selvi’nin yalancı şahitlik yapmasına neden olan abisidir. Aynı zamanda Ender’in kötü işlerini yaptırdığı adamıdır. Dağhan’ın üstüne kalan cinayetin sorumlularından bir tanesidir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain