Menu

Oğuzhan Karbi Kimdir / Aşk Laftan Anlamaz Dizisi Doruk


Show TV ekranlarının yaz dizileri arasında yerini alan ve tutulması ile büyük bir izleyici kitlesine ulaşmayı başarmış olan Aşk Laftan Anlamaz dizisi güzel ve yakışıklı oyuncuların bir araya geldiği projeye imza atmıştır.

Aşk Laftan Anlamaz dizisi ile ekranların yeni yüzü olmaya aday olan yakışıklı oyuncu Oğuzhan Kabri dizide Doruk karakterine hayat vermektedir.

Doruk Murat’ın üvey kardeşi olduğundan dolayı Murat ile hiç anlaşamamaktadır. Murat her daim başarılı ve başarıları ile kendinden sıkça söz ettiren biriyken Doruk ise vurdumduymaz davranışlara sahiptir.

Vurdumduymaz tavırları nedeni ile her zaman kendisine örnek olarak Murat gösterilmektedir. Bu durum ise Doruk’un pek de hoşuna gitmez. İş sorumluluğu almak ona göre değildir.

Onun için önemli olan eğlencedir. Eğlenmek ve güzel kızlarla vakit geçirmek Doruk’un işlerden uzak kalmasına neden olmaktadır.

Oğuzhan Kabri’nin Hayatı

Oğuzhan Kabri Aşk Laftan Anlamaz dizisi ile ekranların yeni yüzü olan yakışıklı bir oyuncudur. Niğde doğumlu olan genç oyuncu 1992 yılında dünyaya gelmiştir.

Bodrum’da yaşamını sürdürmeye devam eden oyuncu Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi’nde eğitim görerek buradan mezun olmuştur. 1.82 boyunda olan genç ve yakışıklı oyuncu 79 kiloya sahiptir.

Oyunculuk eğitimleri almaya devam eden yakışıklı oyuncu ekranların yeni yüzüdür.

Genç kariyerine başarılı bir proje ile giriş yapmış olan oyuncu Aşk Laftan Anlamaz dizisinde Doruk karakterine can vermektedir.

 

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain