Menu

No 309 Tekrar Ne Zaman Saat Kaçta

no-309-tekrari-ne-zaman-basliyor
No 309 Dizisi Tekrarı Ne Zaman Hangi Günler Var
Haziran ayında başlayan dizi büyük bir beğeni ile takip edilmektedir. Yayınlandığı ilk bölümü ile reyting sıralamasında 8.ci olmayı başaran dizi ilerleyen bölümlerde reytinglerini yükselterek 1.ci sırayı alabilmiştir.

Dizi çarşamba günler saat 20.00’da özet bölümü ile Fox TV izleyicilerin karşısına çıkmaktadır. Dizinin yeni bölümleri 21.00’da başlamaktadır. Dizinin tekrarlarının cumartesi, pazar günleri olması konusunda oldukça ısrar olsa da henüz tekrar konusunda netlik kazanmış bir durum yoktur.

Demet ÖZDEMİR: 1992 doğumlu güzel oyuncu 1.70 boyunda ve 54 kilodadır. Güzel oyuncu ilk olarak reklam filmlerinde ekran karşısında yer almaya başlamıştır.

Daha sonra Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde Aylin karakteri ile ilk dizisi yayınlanan oyuncu daha sonra Çilek Kokusu ile başrol oyuncusu olarak ekran karşısında yerini almıştır. Demet Özdemir son olarak No 309 dizisinde rol almaktadır.

Oyuncu Lale karakteri ile oldukça eğlenceli bir kıza hayat vermektedir. Lale tesadüf eseri Onur ile tanıştıktan sonra başına beklenmedik olaylar gelecek ve Onur’a aşık olacaktır. Dizi heyecanlı bölümleri ile devam etmektedir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain