Menu

No 309 Şarkıları ve Müzikleri

no-309-sarkilari-ve-muzikleri
No 309 Şarkıları ve Müzikleri
Fox TV ekranlarında her çarşamba yayınlanmaya devam eden No 309 büyük bir ilgi ile takip edilmektedir. Haziran ayında gösterime çıkan dizi 2017 sezonun da devam edecek gibi görülmektedir. Dizinin ilk zamanlara göre son bölümlerde reytinglerinin artması diziyi izleyen kişilerin hala artışta olduğunu göstermektedir.

No 309 dizisi Çarşamba akşamları saat 20.00’da izleyici ile buluşarak evlerinize konuk olmaktadır. No 309 dizisine Sumru yavrucuk, Nurşim Demir, Demet Özdemir, Furkan Palalı, Ceren Taşçı gibi isimler yer almaktadır.

Dizinin başrol oyuncularından Demet Özdemir dizide Lale karakterine hayat verirken, dizinin zengin ve soylu aileden gelen tek oğlu Onur Sarıhan’a ise Furkan Palalı hayat vermektedir. Dizide en çok sevilen karakterlerden biri de Ceren Taşçı’dır. Ceren Taşçı dizide Filiz karakteri ile ekran başındaki pek çok izleyiciyi güldürmektedir.

Kilolu olması ve büyük beni ile dikkatleri çeken Ceren Taşçı ilk olarak Komedi Türkiye programında yer almıştır. Büyük beğeni toplayan başarılı rolü sayesinde dizide yer alan Ceren Taşçı gerçek yaşamında 1.60 boya ve 65 kiloya sahip. Dizi için özel kostümler tasarlanan Ceren Taşçı için özel olarak bir de ben yapılmaktadır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain