Menu

No 309 Reytingleri Nasıl? Rekor Kırabildi Mi?

no-309-dizi-reyting
No 309 Dizisi Reyting Oranı Nedir
Fox TV ekranlarının Haziran ayında başlayan dizisi No 309 başladığı günden itibaren konuşulanlar listesinde yerini almayı başarabilmiştir.

Başrollerinde Demet Özdemir ve Furkan Palalı gibi isimlerin yer aldığı dizinin reytingleri merak edilmektedir. Dizi başladığı ilk gün 8. sırada yerini alarak iyi bir başlangıç yapmıştır.

Sonraki bölümlerinde reyting düşüşleri yaşansa da No 309 5. bölümden itibaren reyting rekorunu kırmayı başararak birinciliğe yükselmiştir. Sevilen dizinin reyting rekorlarındaki artış son bölümleri ile de yerini korumaya devam etmiştir. Dizinin reyting başarısı elde etmesi 2017 sezonunda da dizinin devam edeceğinin işaretini vermektedir.

No 309 Oyuncuları

Demet Özdemir: 1992 Şubat doğumlu olan oyuncunun Balık burcu olduğu bilinmektedir. 1.70 boyunda olan oyuncunun 54 kilo olduğu bilinmektedir.

TV karşısına Pegasus reklamları ile birlikte çıkan oyuncu daha sonra pek çok projede yer almıştır. “Sana Bir Sır Vereceğim” dizisinde Aylin rolü ile ekran karşısına gelen güzel oyuncu daha sonra “Çilek Kokusu” dizisi ile pek çok kişi tarafından sevilmeyi başarmıştır. No 309 dizisi ile güzel oyuncu Lale karakterine hayat vermektedir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain