Menu

No 309 Pelinsu Kimdir Boyu Kilosu Ve Eski Hali

irem-helvacioglu-foto
No 309 Dizisi Pelinsu Gerçek Adı İrem Helvacıoğlu Boy Kilo Ve Yaşı Hakkında Kısa Bilgi
Fox TV’de yayınlanmakta olan No 309 dizisinde Pelinsu karakteri olarak tanıdığımız İrem Helvacıoğlu 02.02.1990 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir.

Müjdat Gezen Sanat Merkezinde Tiyatro Eğitimi alan güzel oyuncuyu televizyonda ilk kez Behzat Ç. dizisi ile tanınmıştır. Diğer oynamış olduğu dizilerden bahsetmek gerekirse Muhteşem Yüzyıl, Kurtlar Vadisi Pusu, Güneşin Kızları adlı dizilerde de rol almıştır.

Düzgün fiziği ile dikkat çeken güzel oyuncu 55 kilo civarında 1.70 boylarında yeşil gözlü sarışın hoş bir bayan olmasına rağmen sevgilisinin olmaması da hayran kitlesini arttırmıştır.

O kova burcu kadını olarak başarmayı seven ve zorluklarla mücadele etmekten usanmayan özgür ruhlu bir kadındır. Dizilerdeki duruşu ile kimi zaman kendini sevdiren kimi zaman kendinden nefret ettiren bir role bürünmüştür. Tam da bu noktada karşı taraf bu hisleri hissediyor ise işte bu kişi başarılı oyuncu olma yolunda ilk adımlarını atmış demektir.

Kariyerinin daha ilk basamaklarında olan İrem Helvacıoğlu’nun sergilediği oyunculuk başarısı ile gönüllerde taht kuracağı daha şimdiden anlaşılıyor. Güzel ve başarılı kadın oyuncular arasında yerini garantileyeceği kesindir.

irem-helvacioglu-gorsel irem-helvacioglu-kimdir no-309-pelinsu-kimdir no-309-pelinsu-resim

 

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain