Menu

No 309 Nilüfer Kimdir Kaç Yaşında Gerçek Adı

no-309-nilufer-kimdir-gercek-adi
No 309 Dizisi Nilüfer Gerçek Adı Boyu Kaç Yaşında
Şu sıralar oldukça yoğun ilgi gören No 309 adlı Türk dizisinde Nilüfer karakteri ile boy gösteren Fatma Toptaş, oyunculuğu ile göz kamaştırmakta ve beğenilmektedir. Kendisi hakkında bilgi sahibi olmak isteyen birçok insan Fatma Toptaş’ı araştırarak bilgi edinmektedir.

Fatma Toptaş, 25 Kasım 1982 (33 yaşında) doğumlu olan Türk asıllı oyuncudur. İlk oyunculuk kariyerini 2007 yılında Doktorlar dizisinde konuk oyuncu olarak yapmıştır.

2007 yılına kadar konuk oyuncu olarak karşımıza çıkmıştır. 2008 yılında büyük ilgi gören Recep İvedik filminde Sibel karakteri ile başrolde oynamıştır. Bundan sonraki yıllarını oyunculuğunu dolu dolu geçirmiştir. Yani 2007’den günümüze kadar oldukça büyük başarılara imza atmıştır.

Yakın zamanda final veren Kiraz Mevsimi adlı dizide, sinema filmi olan Avanak Kuzenler’de, Hayat Devam Ediyor adlı dizide, Vay Başıma Gelenler! 2 buçuk adlı sinema filminde ve daha birçok dizi, filmlerde oldukça iyi performanslar sergilemiştir. Ayrıca şuan çok sevilmekte ve izleyici kitlesi çok olan No 309 adlı dizide Nilüfer adlı karakter ile yer almaktadır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain