Menu

No 309 Nilüfer Elbiseleri Ve Kıyafetleri

no-309-nilufer-kim
No 309 Nilüfer Kimdir Kaç Yaşında Boyu Ve Giyim Modelleri Hakkında Bilgi
Haziran ayından beri yayınlanan dizi büyük bir ilgi ile takip edilmektedir. Lale ile Onur’un bir tesadüf eseri tanışması ve sarhoş geçen bir gecenin ardından Lale’nin hamile kalarak hayatının bir anda değişmesi üzerine yaşanan duygusal ve eğlenceli anların anlatıldığı dizi büyük bir ilgi ile takip edilmektedir.

Oyuncuların yetenekleri kadar dizide giydiği kıyafetlerde oldukça merak edilmektedir. Lale’nin büyük ablası olarak dizide rol alan Fatma Toptaş giydiği elbiseler ile büyük merak konusunu oluşturmaktadır.

Fatma Toptaş: 1982 doğumlu oyuncu 1.68 boyunda ve 55 kiloya sahip. Oyuncunun Mersin doğumlu olduğu bilinmektedir. Güzel oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi almıştır. Oyuncu Doktorlar dizisinde de rol almıştır. Recep İvedik filminde “Sibek” karakteri ile rol alan oyuncu No 309 dizisinde Nilüfer karakterini canlandırarak ekran karşısında yer almaktadır.

Oyuncunun dizilerde giydiği elbiseler hayranları tarafından merak edilmektedir. Ünlü oyuncu No 309’un 11. bölümünde giydiği elbise ile büyük beğeni toplamıştır. Pudra tonlarında tek omuzlu elbise giymeyi tercih eden ünlü oyuncunun bu elbisesinin markası “Weddies Bridewear”. Nilüfer’in 6. bölümde giydiği eteğin markası ie Boyner.

no-309-nilufer-fatma-toptas-kiyafeti

no-309-nilufer-fatma-toptas-elbise no-309-nilufer-fatma-toptas-giyim  no-309-nilufer-fatma-toptas-kiyafetleri no-309-nilufer-fatma-toptas

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain