Menu

No 309 Nergis Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kilosu

pelin-uluksar-no-309-nergis
No 309 Dizisi Nergis Gerçek Adı Nedir Boy Ve Kilo
Pelin Uluksar, İstanbul’da 25 Eylül 1994 yılında dünyaya gelmiştir. Boyu 1.73 kilosu ise, 54’tür. Burcu ise terazi burcudur.

Çok eskiden beri oyunculuk yapmayı isteyen ve bu yüzde okulunda da çeşitli tiyatro faaliyetlerine katılarak aktif bir biçimde bu alanda kendisini ilerletmeye başlayan Pelin Uluksar, üniversite eğitimini de yine bu alanda almıştır. Başarılı geçen lise döneminin hemen ardından Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’ne yerleşen Pelin Uluksar, burayı sene kaybı yaşamadan başarılı bir biçimde mezun olmayı başarmıştır.

Uluksar, tiyatro faaliyetlerinde de etkin bir biçimde rol alabilmek için devamlı girişimlerde bulunmuştur.

Üniversiteden de mezun olduktan sonra kendini daha da ilerletmek adına Müjdat Gezen Sanat Merkezi bünyesine dâhil olmuştur. Burada da her türlü eğitimi alarak, tamamlamayı başarmıştır.

Televizyon ekranlarında ilk olarak Patos reklamı ile kendisini göstermeye başlamıştır. Bir iki farklı reklam filminde oynayarak güzelliği ve oyunculuğu ile yapımcıların dikkatini çekmeyi başaran Uluksar, zamanla yaşının da genç olmasından dolayı pek çok farklı gençlik dizisi kadrosundan oyunculuk teklifleri almaya başlamıştır.

Pelin Uluksar, günümüzde Fox TV ekranlarının beğenilen dizilerinden birisi olan NO:309 dizisinde Nergis karakterini canlandırmaktadır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain