Menu

No 309 Ne Zaman Bitecek Ve Final Yapacak

no-309-ne-zaman-bitecek-gorsel
No 309 Dizisi Ne Zaman Final Verecek Dizi Ne Zaman Bitiyor
Fox TV ekranların da iddaalı bir şekilde yayın hayatına başlaya fakat beklenen ilgiyi göremeyince yakında final yapacak olan No 309 isimli dizi reytingler de düşüşe geçti.

Konu olarak basit bir konusu olan No 309 dizisinin oyuncu kadrosu iyi olmasına rağmen, konunun basit olmasından dolayı oyuncu kadrosu oyunculuğunu bu dizi de gösteremedi. Bu dizinin 13 bölümlük bir anlaşması vardı ve bu 13 bölümlük anlaşmanın sonunda dizinin final yapması bekleniyor.

Başrollerini Demet Özdemir ve Furkan Palalı’nın paylaştığı çarşamba akşamları ekrana gelen dizinin düşük reytinglerden dolayı reklam geliri olmamasından dolayı final hazırlarına başlandı ve sessiz sakin bir şekilde final yapacağa benziyor.

Yaz ayların da başlayan dizi eylül ayında diğer iddaalı olan diziler ile aynı gün de olunca reyting almayı başaramadı. Güzel ve sürükleyici bir konusu da olmayınca diğer diziler gibi final kararı aldı. Diziler ile artık genelde 13 bölümlük anlaşmanın sonunda reyting yoksa dizi hemen erken final yapma kararı alıyor.

One Response
  1. Zeynep 7 Nisan 2017 / Cevapla

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain