Menu

No 309 Jenerik Müziği Ve Sözü

no-309-jenerik-muzigi-gorsel
No 309 Jenerik Dizi Müziği Dinle
Yayınlandığı günden itibaren reyting sıralamasında yerini almayı başarmış dizi eğlenceli konusu ile pek çok kişi tarafından sevilmeyi başarmıştır. Dizinin ayrıca müzikleri de dikkat çekmektedir.

Jenerik müziği pek çok kişi tarafından sevilen dizinin müziğinin kim tarafından seslendirildiği de büyük merak konusudur. Dizinin jenerik müziği “Davetsiz Misafir” daha önce Kiralık Aşk dizi müziklerini de seslendiren Berkay tarafından seslendirilmektedir. Dizide Demet Özdemir, Furkan Palalı Sumru Yavrucuk gibi isimlerin yer aldığı dizi büyük bir beğeni ile devam etmektedir.

Demet Özdemir Kimdir?

Daha önce Sana Bir Sır Vereceğim, Çilek Kokusu gibi projelerde yer alan ünlü oyuncu 1992 doğumludur. 1.70 boyunda ve 54 kilo olan oyuncu ilk olarak ekran karşısına reklam filmleri ile çıkmıştır.

Furkan Palalı Kimdir?

1986 yılında Konya’da doğan oyuncu 1.90 boyundadır. 2011 yılında Best Model Of the Word olarak seçilen oyuncu Ünlü oyuncunun Hacettepe Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun olduğu bilinmektedir. Küçük Sırlar, Adını Feriha Koydum gibi dizilerde görev alan oyuncunun aynı zamanda tiyatro eğitimleri aldığı bilinmektedir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain