Menu

No 309 Gelinlik Modeli

no-309-gelinlik-modeli-gorsel
No 309 Dizisi Gelinlik Modeli
Yaza damgasını vuran diziler arasında yer alan No 309 büyük bir ilgi ile sevenlerinin karşısında olmaya devam etmektedir.

No 309 dizisinin başrollerinde Demet Özdemir, Furkan Palalı gibi isimler yer alırken aynı zamanda Sumru Yavrucuk gibi önemli isimler de yer almaktadır. Dizinin konusu tesadüf eseri karşılaşan Lale ve Onur’un zamanla birbirlerine aşık olmasını anlatmaktadır. Lalr’yi ve Onur’u birbirine bağlayan şey ise bir bebektir.

Sarhoş geçen bir gecenin sonunda Lale tanımadığı bir insandan hamile kalacaktır. Oysa bu bebek Lale’ye hayatının aşkını yaşatacak bir mucizedir aynı zamanda.

No 301 Başrol Oyuncusu Demet Özdemir Kimdir?

Daha önce reklam filmlerinde rol alan oyuncu Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde Aylin karakteri ile sevilmeye başlanmıştır. Oyuncu daha sonra Çilek Kokusu dizisinde Yusuf Çim ile başrolleri paylaşan oyuncu izleyicilerden büyük beğeni toplamayı başarabilmiştir.

Son olarak yaza damgasını vuran yeni dizi No 309 ile ekran karşısında olan oyuncu burada Lale karakterine hayat vermektedir. Oyuncunun 1.70 boyunda ve 54 kilo olduğu bilinmektedir. Güzel oyuncu 26 Şubat 1992 doğumludur.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain