Menu

No 309 Dizisi Oyuncuları Ve İsimleri

no-309-dizisi-oyunculari-gorsel
no 309 dizisi oyuncuları Kim
Dedesinin mirasından yararlanabilmek için kendisine evlilik şartı getirilen ve biran önce evlenmek zorunda bırakılan Onur istemeden gittiği randevuda yanlışlıkla farklı bir kızla tanışınca olayların seyri hızla değişir ve beklenmedik ve komik şekilde gelişir.

Yayımlanmaya başlamadan önce ve fragmanlarda ismi Yaz Yağmuru olarak duyurulan dizinin adı daha sonra No 309 olarak değiştirilmiştir.

Dizinin başrol oyuncuları arasında ise Sumru Yavrucak, Demet Özdemir, Cihan Ercan, Sevinç Erbulak, Suat Sungur, Özlem Tokaslan, Gökçe Özyol, Beyti Engin, Fatma Toptaş, Pelin Uluksar ve Furkan Palalı yer almaktadır.

Dizinin konusuna gelirsek henüz 20’li yaşlarında ve evlenmek üzereyken aldatıldığını öğrenen Lale evliliğe tövbe etmiş ve sonraki hayatına aşk ve evlilik olmadan devam etme kararı almıştır. Fakat annesi Leyla’nın üzerinde de baskı kurmaktan vazgeçmemekte ve onun Doktor olan Onur ile tanışıp görüşmesini istemektedir. Lale’nin isteğini kıramayan ve buluşmaya giden Leyla ise karşısındaki kişinin doktor Onur olmadığını çok sonra öğrenecek ve çok komik ve karışık olaylar yaşanmasına neden olacaktır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain