Menu

No 309 Dizisi Filiz Ceren Taşçı Gerçek Hali Kaç Kilo Verdi

no-309-ceren-tasci-kimdir
No 309 Filiz Gerçek Adı Dizisi Ceren Taşçı Kaç Kilo Verdi Kaç Yaşında Kimdir
Fox TV ekranlarının sevilen dizilerinden olan No 309 büyük bir ilgi ile takip edilmektedir. Dizinin sevilen karakterlerinden biri de Filiz’dir. Filiz karakterine Ceren Taşçı hayat vermektedir.

Filiz kilosu ve sürekli yeme isteği ve kocaman beni ile pek çok kişinin sempatisini kazanmıştır. Peki, Ceren Taşçı kimdir?

Fox Tv’nin sevilen dizilerinden biri olan No 309 dizisinde rol alan Ceren Taşçı 15.05. 1989 doğumludur. Tv8 ekranlarında yayınlanan Komedi Türkiye’de tanınan oyuncu programın bitmesinin ardından bir dizi projesi ile ekran karşısında yerini almıştır.

Ceren Taşçı’nın normal kilosu 65 iken dizide bir hayli kilolu görünmektedir. Dizide canlandırdığı Filiz karakteri ile tarzları oldukça farklı olan Ceren Taşçı Filiz karakterine hayat vermekten oldukça memnun olduğunu dile getirmektedir.

Filiz karakterinin dizide büyük bir beni de bulunmaktadır. Gerçek hayatta bu bene sahip olmayan Ceren Taşçı beni ve yoğun makyajı ile ekran karşısına çıkmaktadır. Filiz’in bu kadar kilolu görünmesinin sebebi ise kalçasına ve göbeğine yerleştirilen elyaflar imiş. Filiz karakterinin kilolu görünmesi için özel kıyafetler tasarlanmaktadır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain