Menu

No 309 Dizisi Çalan Şarkılar

no-309-dizisi-calan-sarkilar
No 309 Dizisi Çalan Şarkılar Video
Beğeni rekorları kıran dizi aynı zamanda müzikleri ile de pek çok kişi tarafından beğenilmektedir. Dizinin jenerik müziği olan “Davetsiz Misafir” şarkısını Buray seslendiriyor.

Daha önce Kiralık Aşk dizisinde yer alan Buray No 309 şarkıları ile de büyük beğeni toplamıştır. No 309 Onur ve Lale’nin tesadüf eseri karşılaşması ve yanlış anlaşılan olaylar sonucu bu iki ismin hayatını birleştirmesi eğlenceli bir şekilde anlatılmaktadır.

Dizide Lale karakterine güzel oyuncu Demet Özdemir hayat vermektedir. Onur karakterini canlandıran yakışıklı oyuncu Furkan Palalı’dır.

Furkan Palalı: Daha önce Küçük Sırlar dizisinde yer alan oyuncu aynı zamanda profesyonel olarak tiyatro eğitimi almaktadır. Konya doğumlu olan oyuncu 1986 doğumludur. 1.90 boyundaki yakışıklı oyuncunun Hacettepe Üniversitesi Jeoloji Mühendisliğinden mezun olduğu bilinmektedir.

Ceren Taşçı: No 309 dizisinde Filiz karakterine hayat veren oyuncu dizide kiloları ve büyük beni ile dikkat çekmektedir. Dizide beni ile dikkat çeken oyuncunun bu bene gerçek hayatta sahip olup olmadığı ise oldukça merak edilmiştir. Oyuncu ilk olarak Komedi Türkiye programı ile tanışmıştır. Gerçek yaşamında dizideki bene ve dizideki kadar kiloya sahip olmayan oyuncu Filiz karakteri ile büyük beğeni toplamıştır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain