Menu

No 309 Çocuğun Cinsiyeti Nedir

no-309-cocugun-cinsiyeti-nedir
No 309 Dizisi Çocuğun Cinsiyeti Ne
Bu sene ekranlara bomba gibi düşen birçok televizyon dizisi bulunuyor. Bu diziler arasında yayınlandığı ilk günden bu yana seyircilerden tam not alan dizilerden birisi de No 309 dizisidir.

Fox TV ekranlarında yayınlanan No 309 dizisi farklı konusu ile dikkat çekiyor. Dizi izleyicilerinin dizi ile ilgili merak ettikleri konulardan birisi de dizinin ana karakterlerinden olan Lale Yenilmez ve Onur Saruhan’ın birlikteliklerinden doğan bebeğin cinsiyetinin ne olduğu ile ilgilidir.

Aslında bu bilgi dizinin önceki bölümlerinde izleyicilerle buluştu ancak ilgili bölümü izlemeyen seyirciler No 309 çocuğun cinsiyeti nedir sorusunun cevabını merak ediyorlar.

Merakla Beklenen Cinsiyet Belli Oldu

Onur Saruhan ve Lale Yenilmez karakterlerinin bebeklerinin cinsiyeti üzerine birçok tahminler yapıldı. Onur Saruhan bebeklerinin erkek olacağını düşünürken, bebeğin annesi Lale Yenilmez bebeklerinin kız olacağını düşünüyordu. Merakla beklenen bebeğin cinsiyeti ise erkektir.

Erkek bir bebekleri olacağı için oldukça sevinen çift, bebeklerinin daha rahat şartlarda dünyaya gelmesi ve yaşaması için ellerinden geleni yaparak tüm hazırlıklarını hızlandırmıştır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain