Menu

No 309 Betül Gerçek Adı Kaç Yaşında

no-309-betul-kimdir
No 309 dizisi sevinç erbulak kaç yaşında ve boyu hakkınba bilgi
Betül No 309 dizisinde asıl karakterlerin dışında bir amca eşini canlandırmaktadır. TV ekranlarında genellikle dizilerde oynayan Betül’ün gerçek ismi Sevinç Erbulak’tır. 41 yaşında olan oyuncu ebeveynleri gibi tiyatro eğitimi almıştır. Tiyatro ve dizi oyunculuğunun yanı sıra yazmaya da önem gösteren ünlü oyuncunun kitabı bulunmaktadır.

Daha önce bir evlilik yapan Sevinç Erbulak’ın 10 yaşında bir kızı bulunmaktadır. Doğum tarihi 20 Ekim 1975 olan oyuncunun burcu terazidir. Oyuncunun kilosu 65 iken boyu 1.67 cm’dir.

Evliliğini sonlandırmış bulunan oyuncunu şuan için bir ilişkisi bulunmuyor. Birçok tiyatro oyununda görev almıştır. Bu tiyatro oyunlarının başlıcaları şöyledir. Bekleme salonu, Yaprak dökümü, Kelebekler özgürdür ve İstanbul’un gözleri mahmurdur.

Dizi olarak Avrupa yakası, Baba evi ve kuzenlerin dizisinde genç bir öğrenciyi oynamıştır. Sevinç Erbulak komedi ve müzikal dalda yılın en iyi kadın oyuncu ödülünü almıştır. Başarılı bir çalışma kariyeri olan oyuncunun sevdiği bu oyunculuk alanında uzun süre görmeye devam edeceğiz. Tv ekranlarında yayınlanan neredeyse her kategoride rol almıştır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain