Menu

No 309 Ağva Otel

no-309-agva-otel-gorsel
Hayranlıkla izlenilen Fox TV ekranlarında yayınlanan No 309 dizisinin Ağva çekimleri bir doğa harikası gibi gözüküyordu öyle değil mi? Demet Özkan ve Furkan Palalının başrollerini paylaştığı dizinin ağva çekimleri Acquaverde Otel’de gerçekleştirilmiştir.

İkilinin yaşadığı romantik anlar ve tamamen bir doğa harikası içerisinde olan otel herkes tarafından ilgi odağı haline gelmiştir. Gidip gören hiç kimse henüz pişman olmamıştır.

İşinde uzmanlaşmış olan otel çalışanları sayesinde kalite ve güven standartları içerisinde alınan hizmet ancak mükemmel kelimesiyle anlatılabilmektedir. No 309 dizisi âşıkları Demet Özkan ve Furkan Palalının yaşadığı romantik anları sizlerde Acquaverde Otel’de sizlerde yaşayabilirsiniz. Fiyat ve rezervasyon seçeneklerine otelin resmi web sayfasından ve iletişim numaralarından ulaşabilmeniz mümkündür.

Tüm dizi severlerin romantik bir aşk hikâyesi buldukları, Haziran ayında başlayan No 309 dizisi her çarşamba akşamı Fox ekranlarından sizlerle buluşmaya devam ediyor.

Doğanın içinde çekimleri gerçekleşen dizinin her bölümü heyecan içerisinde ilerliyor. Genellikle İzmir Karşıya ve İstanbul’da çekilen dizinin gelecekte nerede çekileceği merak uyandırmaya devam ediyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain