Menu

Nilay Duru Kimdir Boyu Ve Kilosu

nilay-duru-kimdir-gorsel
Nilay Duru Kimdir Boyu Ve Kilosu Hakkında Bilgi
Televizyon dünyasında gün geçtikçe yeni yüzler görmek mümkün. Başarılı yapımlarda rol alan güzel bayanlar ise oyunculukları ve güzellikleri ile akranlarından ayrılarak milyonların gönlüne taht kurmayı başarabiliyor.

Bu güzel oyunculardan biride Nilay Duru’dur. Merak edildiği üzere Nilay Duru kimdir? Boyu ve kilosu nedir? Gibi sorular ortaya çıkıyor.

1990 doğumlu olan Nilay Duru 26 yaşında oldukça başarılı bir oyuncudur. Kızıl Elma dizisi ile ekranlarda boy göstermeye başlayan güzel oyuncu Bursa’da Uludağ Üniversitesi İktisat Bölümü öğrencisi iken ekranlarda olmak istediği için 3. Sınıfta okulunu dondurarak konservatuar bölümüne geçiş yapmıştır.

Bölümünü birincilikle bitirmesinden de anlaşılacağı üzere başarılı bir oyuncu olarak kariyerine devam etmektedir. 57 kilo olan Nilay Duru, 167 boyundadır ve memleketi İstanbul’dur.

Son zamanlarda Nolur Ayrılalım dizisi ile ekranlara gelen oyuncu dizinin finali sebebiyle şu an herhangi bir dizide rol almamaktadır. Dizilerin yanı sıra Nilay Duru sinema filminde de oynamıştır. Kafes filminde İsmail Hacıoğlu ile başrolü paylamış ve oyunculuğu ile beğeni toplamıştır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain