Menu

Nilay Deniz Kimdir / Dayan Yüreğim Dizisi Seray


Dayan Yüreğim dizisinde rol alan oyunculardan bir tanesi de Nilay Deniz’dir. Nilay Deniz, Dayan Yüreğim adlı dizide Seray karakterini canlandırmaktadır.

Dizide Seray güzelliği ile ön plana çıkmakta. İnatçı ve idealleri için savaşan bir kişiliği olması Seray’ın diğer dikkat çekici özellikleridir.

Dizide Elvan’ın kızı olan Seray, kardeşinin felç kalmasına neden olan Atıf’a ilgi duysa da kardeşi felç kaldıktan sonra hayatı alt üst olmuştur.

Seray ayrıca son derece zevkli ve becerikli bir bayandır. Çok ucuz giyinmesine rağmen kendine yakışanları seçmesi sonucunda oldukça şık görünmektedir.

Nilay Deniz gerçek hayatta kimdir?

Tam adı Kıymet Nilay Deniz olan başarılı oyuncu 3 Mayıs 1993 tarihinde Aydın’da dünyaya geldi. 23 yaşındaki başarılı oyuncu boğa burcudur.

1.72 cm boyunda ve 50 kilo olan Kıymet Nilay Deniz kumral saçlara ve kahverengi gözlere sahiptir. Genç ve güzel oyuncunun özel hayatında bir erkek bulunmuyor.

Nilay Deniz nerede eğitim aldı nasıl oyuncu oldu?

Nilay Deniz okul hayatını Aydın’da geçirdi. Okul yıllarında başarılı amatör oyunculuk deneyimlerinden sonra ailesinin de ısrarla desteklemesi sonucunda oyunculuk yapmaya başlayan Nilay Deniz oyunculuk üzerine herhangi bir üniversitede eğitim almadı.

Güzel oyuncu, oyunculuktaki başarısını büyük oyunculardan yardım almasına ve onların direktiflerine aynen uymasına bağlıyor.

Ailesi ile birlikte yaşayan Nilay Deniz karakter olarak ise gerektiği kadar inatçı ve kafasına koyduğunu yapan bir kişilik olarak karşımıza çıkmakta.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain