Menu

Nedim Suri Kimdir / Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi Aragaz Orhan


Star TV ekranlarında ilk bölümü 16 Ekim pazar günü 20.30 ‘da yayınlanan Hayat Bazen Tatlıdır dizisi her Pazar saat 20.30’da birçok izleyiciyi ekranlara bağlamaktadır. Dizide Nedim Suri’nin yanında pek çok ünlü isim rol almaktadır.

Yayınlanan dizide lise zamanlarında yaşanan romantikliği ve komediyi bira arda konu almaktadır. Nedim Suri’yi ise dizide Orhan isminde tanıyorsunuz.

Orhan ise arkadaşları arasında Aragaz lakabıyla çağırılmaktadır. Aragaz Orhan isminden de anlaşıldığı gibi hemen gaza gelen ve iddiaya girmeye meraklı, biraz da saf bir karakterdedir.

Nedim Suri Kimdir?

Nedim Suri 1 Ocak 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Şu anda 25 yaşında olan Nedim Suri 1.80 m boyunda, 77 kilodur. Ve koç burcudur.

Genç oyuncunun göz rengi ise kahverengidir. Lise eğitimini Kadıköy Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesinde tamamlamış.

Üniversite eğitimini ise Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır.

Nedim Suri daha genç yaşta olmasına rağmen oyunculuk hayatında oldukça önemli adımlar atmıştır. Oyunculuğa ilk adımını 2009 yılında oynamış olduğu bir sinema filmi ile adımını atmıştır.

Genç oyuncu Nedim Suri hakkındaki bir diğer merak edilen konu ise sevgilisi olup olmadığıdır. Eğer varsa da kim olduğudur.

Bu sorulara cevap fazla gecikmedi ve yakışıklı oyuncunun, sevgilisi Reyzi Sabah ile sosyal medya hesaplarında mutluluk dolu fotoğraflar paylaşmaktadır ve bu mutlu çiftin beraberliklerini evlilik ile sonuçlanacağı iddiaları da düşünülmektedir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain