Menu

Nazlı Ceylan Kısmetse Olur Kaç Yaşında Boyu Ve İnstagram Hesabı

nazli-ceylan-kismetse-olur
Kanal D ekranlarında milyonları ekrana kilitleyen yarışma programı Kısmetse Olur’da güzel gelin adayı Serap’ın elenmesinden sonra eve giren yarışmacı Nazlı Ceylan ilk günden beri güzelliği ile ön plana çıktı

Eve geldiği ilk hafta damat adayı Semih’le bir ilişkiye girmek isteyen Nazlı Ceylan olumsuz yanıt alınca bu sefer rotayı Şahin’e çevirdi. Trabzon Of doğumlu olan Güzel yarışmacı 1994 doğumlu ve 22 yaşında. Şuan İstanbul’da ailesi ile birlikte yaşayan Nazlı 1.75 boyunda ve 54 kg ağırlığında.

Üniversitede anaokulu öğretmenliği okuyan Nazlı Ceylan yarışmaya ailesinin özellikle annesinin isteği üzerine katıldığı belirtiyor.

Nazlı Ceylan Kısmetse Olur İnstagram Hesabı

Nazliceylanoffical hesabı ile instagramda bulunan sevilen yarışmacı yarışmaya katılmasının üzerinden çok kısa bir süre geçmesine rağmen şimdiden binlerce takipçiye ulaşarak büyük bir hayran kitlesine sahip oldu. Kısmetse Olur evine ilk girdiği andan itibaren damat adaylarının ilgi odağı olan genç kız instagram hesabında ise son derece sade fotoğrafları ile takipçilerini şaşırtmaya devam ediyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain