Menu

Nazlı Bulum Kimdir Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi Peri

Peri, oldukça güzel bir kızdır, aynı zamanda da çok konuşkan ve gayet neşeli bir karaktere sahiptir. Ne yazık ki zamanla neşesinden ve konuşkanlığından geriye bir şey kalmamıştır.

Üvey babası tarafından tacize maruz kalan Peri’nin ruhunda ağır ve derin yaralar yüz tutmaya ve kendini göstermeye başlamıştır. Peri artık o güzel ve eski yaşantısına sahip değildir.

Nazlı Bulum Kimdir?

Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinin mahkûmlarından biri olarak rol alan Nazlı Bulum 17 Temmuz 1992 doğumludur ve şu anda 25 yaşındadır. Doğum yeri İstanbul’dur. 158 boyunda olan oyuncu 48 kilodur.

Eğitimini Kadir Has Üniversitesi’nde Oyunculuk bölümü okuyarak tamamlamıştır. Fakültede başarıları ile herkesin ilgi odağı haline gelen oyuncu henüz daha okurken birçok tiyatro oyununda boy göstermiştir. Nazlı Bulum, yengeç burcunda olup göz rengi ise kahverengidir. Erdem Kaynarca ile sevgilidir.

Nazlı Bulum’un annesi ev hanımı babası ise esnaftır. Güzel oyuncunun dikkat çeken fiziksel özellikleri onun çok tercih edilen oyuncular arasında yer almasını sağlamıştır. Nazlı Bulum’un kendisi de “Yüz hatlarımdan dolayı pek çok fırsat bana sunuldu.” diyerek bunu doğrulamıştır.

Daha çok küçük yaşlardan itibaren oyunculuğa ilgisi olan Nazlı Bulum, bir köşe yazısında yer alan röportajında bunu dile getirir, arkadaşları ile de birlikte tiyatro oyunları oynadıklarını ve oyunları hep kendi tasarlayıp, rolleri arkadaşları arasında paylaştırdığını da belirtir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain