Menu

Mustafa Mert Koç Kimdir / Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi Onur


Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin yakışıklı oyuncusu Mert Koç dizideki Onur karakteriyle seyircileri kendine hayran bıraktı. Dizideki rolünde akıllı, zeki ve çalışkan bir öğrenci olan Onur babasının tefecilere olan borcu yüzünden maddi sıkıntılar yaşamakta ve bu yüzden de okulu bırakmak zorunda kalmıştır.

Öğretmenlerinin ona yardım teklif etmelerini gururu nedeniyle kabul etmez ve dışarıdan okumaya karar verir. Bir barda şarkıcılık yapmaktadır. Okuldaki başarısı ile öğretmenlerinin beğenisini kazanmıştır.

Mustafa Mert Koç kimdir?

17 Şubat 1994 Ankara doğumlu olan yakışıklı oyuncu 1,82 cm. boyunda, 83 kg ağırlığındadır. Ela gözlü ve kahverengi saçlı olan oyuncunun burcu ise koç burcudur.

Mustafa Mert Koç’un eğitim hayatı:

Ankara TOBB Üniversitesi siyaset bölümü mezunudur. Ünlü oyuncu milli basketbolda oynamış yaşadığı sakatlıktan dolayı basketbolu bırakmıştır.

Basketbolcu iken 110 kilo olan oyuncu daha sonra kilo vermeye karar vermiş ve 83 kiloya kadar düşmüştür. 2015’te ilk dizisi ile oyunculuğa adım atan yakışıklı oyuncu herkes tarafından sevilen ve beğenilen biri olmuştur.

Mustafa Mert Koç oyunculuk kariyerini profesyonel olarak sürdürmek istediğini ve bunun için ise Tiyatro ve Sinema ile ilgili bir bölümde okumak istediğini söylemiştir.

Genç oyuncu özellikle genç kızların ilgi odağı olmuştur. Mustafa Mert Koç’a bir bayanda ne ararsınız sorusuna (bir bayan ne kadar güzel olursa olsun eğer elleri güzel değilse öyle bir kıza asla ilgi duyamayacağını bir bayanda ellerin onun için çok önemli olduğunu söylemiştir)

 

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain