Menu

Mustafa Elikoğlu Kimdir Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi Azad

Azad son derece iyi bir dost ve aynı zamanda oldukça güvenilir bir arkadaştır. Dostları söz konusu olduğunda hiç düşünmeden onlar için her şeyi yapabilecek kapasiteye sahip bir genç olarak ekranlardaki yerini alıyor. Bu nedenle gözü son derece kara olan delikanlının başı ne yazık ki çok defa dertten kurtulamıyor.

Mustafa Elikoğlu Kimdir? 

Mustafa Elikoğlu, 26 Mayıs 1992 doğumlu olup şu an 24 yaşındadır. Boyu 1.82 olan oyuncu 73 kilodur ve ikizler burcudur.

Kahverengi gözlere sahiptir. İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Tiyatro okuyan Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi oyuncusu Mustafa Elikoğlu henüz oyunculuk kariyerinin başlarındadır. Oyunculuk kariyerine ilk defa 2015 yılında adım atmıştır.

Genç oyuncu müziğe duyduğu ilgi dolayısıyla gitar, ney ve bağlama çalabilmektedir. Mustafa Elikoğlu özellikle son zamanlarda kızları kendine hayran bırakan oyuncular arasında yerini almıştır.

Oyunculuğa yeni adım atmış olmasına rağmen Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi ve orada canlandırmış olduğu Azad karakteri ile birlikte geleceği son derece parlak görünen oyuncu başarısı ile de adından söz ettiriyor.

Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinin genç oyuncusu Mustafa Elikoğlu, Fulya Filazi Menajerlik ajansına üyedir ve bu ajansla birlikte çalışmaktadır.

Mustafa Elikoğlu; Begüm Birgören, Özge Özder, Mert Yazıcıoğlu, Melise Şenolsun, Burak Dakak, Gizem Ergün, Nazlı Bulum, Turgay Aydın, Zeynep Bastık, Yiğit Dikmen gibi oyuncularla birlikte Fox Tv ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkmaktadır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain