Menu

Merve Çağıran Kimdir / Aşk Laftan Anlamaz Dizisi İpek


Aşk Laftan Anlamaz dizisinde Merve Çağıran İpek karakterini canlandırıyor. İpek, Hayat’ın ev arkadaşlarından biridir. Üç kız arkadaş birlikte yaşarlar.

İpek dışarıdan sert mizaçlı, erkeksi biri gibi görünse de oldukça sempatik, esprili ve yumuşak kalplidir. Şeytani bir zekâya sahiptir.

Hayat’ın çalkantılı yaşantısında hep yanında olmuş, üç arkadaş birbirine destek olmuştur. Dizide Kerem karakteri ile ilişkisi vardır.

Aslı zamanında babası ve ailesiyle problemler yaşamıştır. Bu sebeple evden ayrılıp arkadaşlarıyla kalmaya başlamıştır.

Aslı aynı zamanda bir amaca ulaşmak için her yolu dener. Aşka ve erkeklere inanmaz. Bunun sebebi babasıyla yaşadığı problemlerdir. Fakat erkekleri kullanmaktan da geri durmaz. Özel bir şirketten Marka Müdürü olarak göre yapar.

Merve Çağıran Biyografisi

Merve Çağıran 1 Ocak 1992 doğumludur. 25 yaşındaki genç oyuncu Balıkesir’de doğmuştur. Lise yıllarından beri oyunculuğa merakı vardır.

Lisede tiyatroyu deneyimleyen Merve Çağıran, oyunculuk eğitimini 35,5 Sanat Merkezi’nde almıştır. Merve Çağıran oyunculuk kariyerine 2010 yılında başlamıştır.

Hobileri

Merve Çağıran müzik besteleri ile ilgileniyor. Müzisyen bir arkadaşı yardımıyla şarkılar besteleyen Merve Çağıran daha öncelerde şiir de yazmış fakat bestelerken kafiyeler uymadığı için şiir yazmayı bırakmıştır.

İleride albüm çıkartma hayali vardır. Bir röportajında ruh halinin çok değişken olduğunu belirtmiştir. Çok neşeli olduğu zaman aynı anda çok hüzünlü olabiliyor. Dizide canlandırdığı Aslı karakteriyle bu yönleri bağdaşıyor denebilir.

Fiziki Özellikleri

25 yaşındaki Merve Çağıran 1.72 cm boyunda, 52 kg ağırlığındadır. Burcu oğlak, gözleri eladır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain