Menu

Mert Yazıcıoğlu Kimdir Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi Fırat

Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinin oyuncularından olan Mert Yazıcıoğlu Dizide Fırat karakterini canlandırmaktadır. Fırat, mert ve gözü kara, İyi niyetli, zeki bir karakterdir. Son derece iyi kalpli ve ailesine sevdiklerine düşkün, onlar için her türlü fedakarlığı yapabilecek biridir.

Ailesi ve sevdikleri onun için o kadar önemlidir ki Mert’in hayatında aşk Ceren karakterine aşık olana kadar çok da önemli değildir. Ancak duygularına hâkim olamayan ve Ceren’e âşık olan genç hayatta bocalamaya başladığını hissetmiştir.

Mert Yazıcıoğlu Hakkında

Aslen Denizlili olan ünlü oyuncu 10 Mayıs 1993’de İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünde okuduğu dönemde, bir arkadaşının çalıştığı dizi setine giden oyuncu orada Can Sipahi ile tanışarak oyunculuk dünyasına adım atmıştır.

Yakın zamanda ekranlarda olan bir dizi ile tanıdığımız Mert Yazıcıoğlu başarılı oyunculuğu ile dikkat çekmiş, hatta bir köşe yazarının köşesinde iltifatlarına nail olabilmiştir.

Umuda Kelepçe Vurulmaz

Senaryosunu Yekta Torun, Duygu Tankaş ve Hilal Yıldız’ın üstlendiği dizinin yönetmenliğini Cemal Şan yapmaktadır. İnci öğretmen karakteri Hapishane’de doğmuş ve yaşamın bütün zor şartlarına rağmen öğretmen olmayı başarabilmiş bir karakterdir.

Bu arada farklı yaşamları olan 7 adet genç mahkûm bir proje dâhilinde tekrar okumaya hak kazanmıştır. Öğretmenleri İnci bu gençlere destek olacak ve hayatını olumlu yönde değiştirmeye başlayacaktır. Kolej öğrencileri ve mahküm öğrenciler arasındaki çatışmalar dizide çeşitli şekillerde işlenmiş ve izleyicilerin beğenisine sunulmuştur.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain