Menu

Meriç Şenlikoğlu Kimdir / Dayan Yüreğim Dizisi Sinem


Dayan yüreğim dizisinin çocuk oyucularından biri Meriç Şenlikoğlu. Dizide Sinem karakteri ile seyirci karşısına çıkıyor. Senem, Meral ve Cengiz’in henüz ergenlik çağında olan kızlarıdır.

Sinem ergenlik çağındaki bazı problemlerle baş etmeye çalışmaktadır. Kilolarından yana endişe duymakta ve bu dönemde kilolarını oldukça sorun haline getirerek anne ve babasına zor anlar yaşatmaktadır.

Ergenlik dönemindeki bazı küçük sorunları seyirciye yansıtacak olan oyuncu Meriç Şenlikoğlu, Senem karakteri ile dizide rol almaktadır.

Meriç Şenlikoğlu Kimdir? 

İstanbul doğumlu olan Meriç Şenlikoğlu 19.02.2005 tarihinde dünyaya gelmiştir. Şu an 12 yaşında olan Meriç Şenlikoğlu öğrenimine devam etmektedir ve ortaokul öğrencisidir.

Daha önce bir reklam filminde rol alan oyuncu Meriç Şenlikoğlu ilk kez Dayan Yüreğim dizisi ile uzun vadede bir oyunculuk deneyimi yaşamaya adım atmıştır.

Son derece sempatik tavırları dikkat çeken genç oyuncunun dizideki karakteri de oldukça ilgi çekecek gibi görünüyor.

Dayan Yüreğim

Elvan isimli baş karakter çocuklarından birinin geçirdiği trafik kazası sonucu eşi ile anlaşmazlıklara düşer. Oğullarına çarpan kişi çok zengindir ve eşine kan parası adı altında para verir.

Elvan ise oğlunun durumundan dolayı çok üzgündür ve eşinin yaptığını öğrendiğinde çok büyük hayal kırıklığı yaşar. Dizinin geri kalanında Elvan çok zor şartlarda oğlu için mücadele verecektir.

Dizinin çocuk oyuncularından Senem karakteri ise diğer çocuklardan biraz farklıdır. Ergenlik çağında zor zamanlar geçiren bir karakter olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain