Menu

Melisa Şenolsun Kimdir Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi Ceren

Yüzünü pek çok gençlik dizisinde görmeye alışkın olduğumuz Melisa Şenolsun henüz 20 yaşında. Genç yaşına rağmen kendisini oyunculuk konusunda deneyim sahibi yapacak projelerde yer aldı.

Hala da ekranlarda yayınlanmakta olan dizisiyle kendinden söz ettirdi. Genç yaşına rağmen kendini birçok alanda geliştirmiş olan Melisa, geçtiğimiz dönem umut vadeden oyuncu ödüllüne de layık görüldü.

Melisa Şenolsun Kimdir?

24 Eylül 1996 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Melisa, 1.70 boyunda ve 55 kilo. Sarışın ve yeşil gözlü. Ait olduğu burç terazi.

İlkokulu, ortaokulu ve liseyi doğduğu büyüdüğü şehirde tamamladıktan sonra tiyatrolarda çalışmaya başladı. Üniversite eğitimi için İstanbul’a geldi ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı öğrencisi olmaya hak kazandı.

Öğrencilik hayatı hala daha devam ederken çok ünlü ve yabancı bir dizinin Türk uyarlamasında yer alarak ilk çıkışını yaptı. Bu şekilde kendini tanıttıktan sonra geçtiğimiz sene adından çok söz ettiren popüler bir dizide önemli bir karaktere hayat verdi.

Bu sayede gençlik dizilerinin aranan yüzü olmayı başardı. Çocukluğunu okul tiyatrolarında geçirdiği için sahne tecrübesini 6 yaşından bu yana edinmeye başladı. Edindiği tecrübeler ona birçok dizi projesinde yer alma fırsatı tanıdı.

Bale ve jimnastik alanında da uzun yıllar eğitim aldı. Bir abisi var. Abisi de dizilerde görmeye hiç yabancı olmadığımız bir isim. Efecan Şenolsun. Abisinin izinden giderek oyunculuk kariyerinde adım adım yükseliyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain