Menu

Melis Sezen Kimdir / Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi Asya


Ekranların yeni gençlik dizisi Hayat Bazen Tatlıdır oyuncu kadrosunda yer alan Melis Sezen dizide Asya isimli bir lise öğrencisini canlandırıyor.

Asya çok zengin bir aileye sahiptir. Her türlü imkân ayaklarının altındadır ve zengin çocukların gittiği bir okula gider. En yakın iki arkadaşı Tarhan ve Koray’dır.

Koray sevdiği kızın peşinden devlet okuluna kaydını aldırınca yakın arkadaşları olan Tarhan ve Asya da devlet okuluna giderler.

Asya burada fakir öğrencilerden hiç haz etmez. Onlara tepeden bakar ve küçümser. Ama Koray’a gizliden gizliye duyduğu aşk onu bu ortamda kalmaya mecbur bırakmıştır.

Asya Koray’ı başka bir kıza kaptırmamak için her şeyi göze almıştır. Koray için elinden geldiği kadar mücadele edecektir. Bu sırada sınıfın zeki ama saf öğrencisi Abidin Asya’ya âşık olmuştur ve gözü ondan başka kimseyi görmez.

Melis Sezen Kimdir?

Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Asya karakterini canlandıran oyuncu Melis Sezen İstanbul’da doğmuştur. 1993 doğumlu olan oyuncu 23 yaşındadır. 169 cm boyunda ve 56 kilodur. Astrolojiye göre genç oyuncu oğlak burcudur.

Eğitim Durumu

Selimpaşa Atatürk Lisesinde lise öğrenimini tamamlamıştır. 2014 senesinde Koç Üniversitesinde Medya ve Görsel Sanatlar bölümüne başlayan oyuncu Melis Sezen halen öğrenimine devam etmektedir.

Melis Sezen’in Sevgilisi Var Mı?

Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin genç oyuncu kadrosunda yer alan Melis Sezen kısa zamanda geniş hayran kitlesine ulaştı. Popüler oyuncunun şu sıralar sevgilisi olmadığı biliniyor.

 

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain