Menu

Mehmet Aslan Kimdir / Dayan Yüreğim Dizisi Yaman


Yakışıklı oyuncu Mehmet Aslan ekranlara Dayan Yüreğim dizisiyle hızlı bir dönüş yapıyor. Fox TV’nin 2017 yılının ilk ayında yayınlanacağını açıkladığı Dayan Yüreğim dizisinin konusu merak uyandırıyor. Dizinin iyi oyuncu kadrosunda yer alan Mehmet Aslan, Yaman isimli bir karakterle seyirciyi karşılayacak. Yaman’ın dizide neler yapacağı herkesçe merak ediliyor.

Gazinocular Kralının Oğlu Mehmet Aslan Kimdir?

1983 yılında doğan Mehmet Aslan şanslı doğanlardan. Türkiye’nin gazino döneminde kral olarak adlandırılan Fahrettin Aslan’ın oğlu olarak dünyaya geldi.

Babasının yaptığı işten ve Türkiye’de ki yaşamdan uzaklaştırmak amacıyla Mehmet Aslanı daha 10 yaşında Paris’e gönderdiği biliniyor.

Yakışıklı oyuncu liseyi de Fransa’da bitirdikten sonra üniversite eğitimi için Amerika’nın yolunu tuttu. Amerika da okulu bitirmeyen oyuncu Babasının da izniyle İstanbul Yedi Tepe Üniversitesinde eğitimini tamamladı.

Uzun yıllar sonra döndüğü Türkiye’de, birkaç yıl sonra babasını kaybetti.

Babası öldükten sonra 1.82 boyu, fit vücudu ve yakışıklılığı ile televizyon yapımcılarının dikkatini çekti.

Uzun soluklu Show TV’nin sevilen bir dizisinde rol aldıktan sonra bir iki sinema deneyimi de oldu Mehmet Aslan’ın. Babasının işlerini devralan Mehmet Aslan babası Fahrettin Aslan’dan kalan tüm işleri yürütüyor bir taraftan.

Son zamanlarda da siyasete bir partiden başlayan Mehmet Aslan uyuşturucu ile olan mücadelesi ve sivil toplum örgütlerine katkılarıyla biliniyor.

Genç kızların en sevdiği kişilerden olan Mehmet Aslan Dayan Yüreğim dizisi ile ekranlara dönerek hayranlarını çok mutlu etti. Şimdiye kadar katıldığı dizilerde ve filmlerdeki başarısını bu projede göstereceği düşünülüyor.

 

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain