Menu

Leyla Lydia Tuğutlu Kimdir / Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisi Derin


Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisi Derin
Leyla Lydia Tuğutlu, ATV’nin bu sezon başlayan Bu Şehir Arkandan Gelecek adlı dizisinde Derin karakterini canlandırıyor. Derin, çok iyi bir dansçıdır. Önemli bir dans müsabakasına hazırlanmaktadır.

Ailesinin isteği üzerine birlikte olduğu kişiyle sevmediği mutsuz bir beraberlik yaşayan Derin, evlilik aşamasında olmalarına rağmen birlikte olduğu kişiyle sorunları hala devam eder.

Fakat Derin’in hayatı Ali’yi görmesiyle değişecektir. Derin bir aşk üçgeninde kalacak. Nişanlısı ve âşık olduğu adam arasında bir tercih yapar ve aşkı seçer.

Derin’in aşkıyla karşılaşması, babasıyla yaşadığı bir probleme denk gelir. Derin’in çok çalıştığı, istediği bir dans seçmesine babasının yaptırımları sebebiyle listeden adı çıkartılmış ve hayal kırıklığına uğrar.

Babasına bunun için hesap sormaya gittiği esnada aşık olacağı adam Ali’de oradadır. Dans ayakkabısının Ali’nin önüne düşmesiyle hikâyeleri başlar.

Hayatı

Leyla Lydia Tuğutlu, 29 Ekim 1989 Almanya Berlin doğumludur. Kilosu 62, boyu 1.73’tür. 28 yaşındaki Leyla Lydia Tuğutlu sinema ve dizi oyuncusudur. Türkiye’de ilkokula başlar.

İlkokul yıllarında piyano dersleri almış ardından konservatuarda 5 yıl gibi uzun bir süre piyano ve keman eğitimi aldı. Üniversiteye başlayınca konservatuarı bırakarak ilgi olan fotomodellik ve mankenlik yapmaya başladı.

Ayrıca bir ajansa bağlı olarak modellik de yaptı. Anadolu Lisesi mezunudur. Eğitim hayatına İstanbul Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı bölümünde halen devam etmektedir.

Miss Turkey

Leyla Lydia Tuğutlu Miss Turkey 2008 Güzellik Yarışması’nda birinci oldu. Yarışmanın jüri üyesi Paris Hilton, Türkiye’nin en güzel kızına tacını taktı. Yine 2008’de Türkiye’yi Afrika’da düzenlenen Miss World yarışmasında temsil etti.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain