Menu

Leya Kırşan Kimdir / Adı Efsane Dizisi Zeynep


Adı Efsane Dizisi Zeynep
Kanal D ekranlarında 28 Ocak 2017 Cumartesi günü ekranlara merhaba diyen Adı Efsane dizisi ilk bölümü olmasına rağmen oldukça ilgi ile karşılandı. Adı Efsane dizisinde yer alan minik karakter Zeynep’i Leya Kırşan canlandırıyor.

Zeynep, Tarih Hocanın hayatını yeniden toplaması için oldukça önemli bir karakter rolünde. Tarık Hoca geçmişte ünlü bir basketbolcudur.

Geçirmiş olduğu trafik kazası nedeni ile basketbol kariyeri son bulmuştur. Eşini de kaybederek kızlarının da velayetini kaybeder.

Tarih hoca hayatını düzene sokmak için kararlıdır. Tarık hocanın hayatını düzene sokmasında Zeynep’in rolü çok büyük olacaktır.

Yaşı henüz çok küçük olmasına rağmen dizi sektöründe emin adımlarla ilerleyen Leya Kırşan, gelecek vaat eden dizi oyuncuları arasında gösteriliyor. Daha önce farklı dizilerde de rol alan Leya Kırşan, gösterdiği performans ile adından söz ettirmeyi başarmıştı.

Leya Kırşan Kimdir?

Leya Kırşan 2008 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Halen ilkokul öğrencisi olan Leya Kırşan Adı Efsane dizisinden öncede başka dizilerde rol almıştır.

Yeşil gözlü, güler yüzlü ve sempatik tavırları ile öncelikle reklam filmlerinde rol alan Leya Kırşan, Adı Efsane dizisinde de önemli rollerin oyuncusu olacak. Boyu 1.32 cm, kilosu 29 kg olan Leya Kırşan’ın burcu ikizlerdir.

Henüz ilkokul eğitimine devam ederken aynı zamanda dizi setlerinde de oyunculuk kursları alarak geleceğin önemli dizi aktörleri arasında olmak için yoğun çaba gösteriyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain