Menu

Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir / Cesur ve Güzel Dizisi Cesur


Kıvanç Tatlıtuğ kimdir?
Kıvanç Tatlıtuğ 27 ekim 1983 Adana doğumlu (33 yaşında) Türk oyuncu ve eski mankendir. Annesi Edirneli ve babası Boşnak kökenlidir.

Tatlıtuğ 2002 yılında Best Model of Turkey ve Best model of The World ile adını duyurmuştur. 2004de kadar etkili bir dönem geçirmemiştir fakat 2005ten sonrası oldukça etkili bir dönem olarak geçmiştir.

Aldığı Dizi ve Roller

Kıvanç Tatlıtuğ ilk olarak Gümüş adlı dizide yer aldı ve adından çokça söz ettirdi. Daha sonrasında en büyük patlamasını Halit Ziya Uşaklıgil tarafınca yazılan ve baş rollerini de Beren Saat ile paylaştığı Aşk-ı Memnu’da yaşadı.

Sonrasında etkili olduğu Kuzey Güney dizinde Kuzey karakterini canlandırdı ve birçok kişi tarafından beğenisini aldı.

En son oynadığı filmden de söz edecek olursak 2013 yılında çekilmiş Kelebeğin rüyası adlı film olacaktır. Bu diziler dışında bazı başka dizlerde de rol aldı fakat çok tutulmadığından final edildi.

Günümüzde ise Tuba Büyüküstün ile Cesur ve Güzel adlı dizide Cesur Alemdaroğlu karakteri ile yer almaktadır.

Cesur ve Güzel Dizisinde Cesur Karakteri

Cesur Oynadığı dizide canlandırdığı karakter, Korludağ kasabasında babasının çalınan hayatını geri almak istemesi ile gelişir. Bir nevi kafasında intikam düşüncesi vardır.

Fakat rol arkadaşı Tuba Büyüküstün’ün canlandırdığı karaktere (Sülhan) yavaş yavaş kapılmaya başlar. Aşık olacak duruma gelen Cesur hem bu intikam düşüncesi ile hem de kalbinde oluşan aşk bilinmezi ile kendi içinde mücadele edecektir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain