Menu

Kısmetse Olur Şahin Kimdir İnstagram Hesabı Ve Adresi

kismetse-olur-sahin-kimdir
Kısmetse Olur Şahin Kaç Yaşında Kimdir
Kanal d ekranlarında hafta içi her gün saat 12.45’de ekranlara gelen yarışma programı Kısmetse Olur 7 damat ve 7 gelin adayının kıyasıya mücadelesine sahne oluyor.

Birbirlerini tanımak ve sonrasında yeni bir yola girip büyük ödüle ulaşmak isteyen yarışmacılardan Şahin Nart efendiliği, sessizliği, yakışıklılığı ile en çok dikkat çeken isimlerden biri.

1991 doğumlu olan yarışmacı 25 yaşında. Aşk insanı olduğunu ve oldukça duygusal bir yapıya sahip olan yarışmacı oğlak burcu ve burcunun özelliklerini sonuna kadar taşıdığını ifade ediyor.

Kısmetse Olur Şahin İnstagram Hesabı Ve Adresi

Kendini özgüveni yüksek biri olarak tanımlayan Şahin, evleneceği insandan ve eş adayından çok ilgi bekleyen biri olduğunu söylüyor ve kendini aşka âşık olarak tanımlıyor. Aynı zamanda fotomodellik ve mankenlik yapan sevilen yarışmacı aynı zamanda satış danışmanlığı yaparak hayatını sürdürüyor.

Yarışmaya başladıktan sonra kısa bir zaman içerisinde büyük bir hayran ve takipçi kitlesine sahip olan yarışmacı nartşahin adıyla kullandığı instagram hesabındaki paylaştığı birbirinden renkli fotoğrafları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain