Menu

Kısmetse Olur Okan Altınok Facebook İnstagram Hesabı

kismetse-olur-okan-altinok-hakkinda
Milyonlar tarafından ilgi ile takip edilen Kısmetse Olur yarışma programının yeni damat adayı Okan tüm ilgiyi üzerinde toplamaya devam ediyor.

İlginç karakteri ile hemen sevilen damat adayı Okan 30 Ekim pazar akşamı elenen Onur adlı yarışmacının ardından eve giriş yaptı.

Kısmetse Olur Okan Altınok Kimdir?

Amasya’nın Merzifon ilçesinde çiftçilik yaptığını söyleyen Okan Altınok herkesi şaşırttı. Eve elinde soğan ve elma çuvalı ile giriş yapan Okan yarışmacıları ve izleyicileri şoka uğrattı. 27 yaşında olan Okan Altınok, yarışma içerisinde köylü lakabı ile anılmaya devam ediyor.

Gelin adayları arasından Gamze’ye talip olan Gökhan ilerleyen günlerde izleyenlerini daha da şaşkına çevireceğe benziyor. Sosyal medya üzerinden takip edilmeye başlanan Okan’ın instagram adresi okanaltinokofficiall olarak bilinirken, facebook ve twitter hesapları ile alakalı henüz bir bilgi paylaşımı gerçekleştirilmemiştir.

Program da Gamze adlı gelin adayı ile yakınlaşma içerisinde olan damat adayı Okan ev de kimseyi kendine rakip olarak görmediğini belirtti. Okan hakkında ilerleyen günlerde güncel haberlerin paylaşılması beklenmektedir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain