Menu

Kısmetse Olur Gökhan Sara Kimdir Ne İş Yapar Nerelidir

kismetse-olur-gokhan-sara-hakkinda-bilgi
Kanal D ekranların severek ve beğenilerek izlenen programı Kısmetse Olur yeni sezonda seyirci karışına çıktı. İlk sezondan sonra,  izleyiciler yeni yarışmacıları epey merak etti. Bizde sizler için kısmetse Olur Gökhan Sara kimdir,  ne iş yapar,  kaç yaşında? Gibi merak ettiğiniz sorulara cevap vereceğiz.

Gökhan Sara eve çok hızlı bir giriş yaptı ve dikkatleri üzerinde toplamayı başardı. Gökhan Sara,  İstanbul Ataşehir’de yalnız yaşamayı tercih etmiş.  Yakışıklı damat adayı 27 yaşındadır.  1. 76 boyunda ve 80 kg dır. Otomotiv işletmeciliği,  sektöründe iş yapmaktadır.  10 yıl önce babasını kaybeden damat adayı annesine çok düşkün ve onun fikirlerine çok önem veriyor.

Gökhan Sara eve ilk geldiğinde kendisi hakkında bilgiler verirken şu tarz ifadeler kullanmıştır. Delikanlı tesbih ile değil, yürek ile olur.

Evleneceğim kadın sakin ve ağırbaşlı olmalı,  para benim için sadece bir pul ve annemin onayını alamayan hiç bir kız benim soyadımı alamaz gibi iddialı cümleler kullanmıştı.

Lüks yaşantısı ve pahalı otomobilleri ile sosyal medyada da dikkatleri üzerine çeken Gökhan Sara adından sıkça söz ettirmeye devam edeceğe benziyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain