Menu

Kısmetse Olur Gökhan Sara İnstagram Hesabı

kismetse-olur-gokhan-sara-kim
Kısmetse Olur Gökhan Sara Kimdir Nerelidir
Kanal D ekranlarının beğenilerek izlenen yarışma programı Kısmetse Olur Seda Akgül’ün sunuculuğu ile her gün ekranlara gelmeye devam ediyor.

Yeni sezon damat adaylarından Gökhan Sara ise şimdiden renkli kişiliği ile kendinden söz ettirmeyi başardı. 1990 doğumlu ve 26 yaşında olan yarışmacı lise mezunu.

Hayatta en çok sevdiği kişinin annesi olduğunu söyleyen Gökhan Sara o benim kraliçem diyerek annesinin kendisi için ne kadar özel ve önemli olduğunu her fırsatta dile getiriyor. 1.82 boyunda olan yarışmacı evleneceği kızın ağırbaşlı olması gerektiğini söylerken işveli bir eş adayı istediğini belirtmekten de geri kalmıyor.

Kısmetse Olur Gökhan Sara İnstagram Hesabı

Kısmetse Olur evinin en çok sevilen damat adaylarından biri olan Gökhan Sara’nın instagramda çok ciddi bir takipçi kitlesi var. Gökhansaraofficial adıyla instagramda olan yakışıklı damat adayı paraya önem vermediğini söylüyor.

Gelin adaylarından Rabia ile tutkulu bir aşk yaşamaya başlayan Gökhan Sara’nın kendine ait oto kiralama şirketi var. Aynı zamanda başak burcu olan damat adayı güzellikten ziyade doğallık aradığını her fırsatta dile getiriyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain