Menu

Kısmetse Olur Gamze Taşkın Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

kismetse-olur-gamze-taskin-kimdir
TV ekranlarının etkileyici ve çok ilgi gören evlilik programı Kısmetse Olur her geçen gün reytinglerini arttırmaya devam ediyor. Gelin adaylarının arasına yeni katılan isim Gamze Taşkın oldu.

Damat adaylarını güzelliği ile etkileyen gelin adayı Kısmetse Olur Gamze Taşkın kimdir, kaç yaşında nereli gibi merak edilen sorularınız için buyurun Gamze Taşkın kimdir tanıyalım.

Gamze taşkın 1991 İstanbul doğumludur. Güzel gelin adayı Sakaryalıdır. Ailesiyle yaşayan gelin adayı Diş Hekimi Asistanlığı yapıyor. Yay burcu kadınıdır. Spor yapmayı çok seviyor ve damat adayının yapması gerektiğini söylüyor. Güzel gelin adayı 1.76 boyunda 57 kilodur.

Sosyal Medya hesapların paylaştığı iddalı fotoğrafları ile dikkat çeken gelin adayı, kız kardeşi ile çok farklı bir görüntü sergiliyor. Kardeşi Sümeyye Taşkın kapalı bir genç kızdır. Ablası Gamze Taşkın, ona hayırlı kardeş diye hitap ediyor.

Gamze taşkın Kısmetse Olur evinde Gökhan Sara ve Rabia ile daha önce arkadaşlık yapmış. Daha önce Aşk Cafe isimli programa da katılan Gamze Taşkın evde aday olabileceği damat adayının, mutlaka spor yapmasını istiyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain