Menu

Kısmetse Olur Gamze Göktürk İnstagram

kismetse-olur-gamze-gokturk-instagram-hesabi
Yarışmaya başladığı ilk günden itibaren sert tavırları ve kavgacı kişiliği ile dikkatleri üzerine çeken Gamze Öztürk 28 yaşında 1.80 cm boyunda.

Evleneceği ve bir ömür hayatını birlikte geçirmek isteyeceği erkeğin maço olması gerektiğini her fırsatta dile getiren Gamze Göktürk aynı zamanda oldukça renkli, neşeli ve eğlenceli bir kişiliğe sahip. Beni aldatmayı aklından bile geçirmeyecek biriyle hayatını birleştirmek istediğini söyleyen Gamze Göktürk benim oklavamı elime aldırmasınlar diyerek damat adaylarına esprili bir şekilde gözdağı veriyor.

Damatlar evinde önce Aykut ile yakınlaşmak isteyen ve olumsuz yanıt alınca Şahin’le görüşmeye devam eden Gamze Öztürk Kısmetse Olur’un en son yayınlanan bölümlerinde Hazal’dan ayrılan yakışıklı damat adayı Semih’e karşı duyguları olduğunu söyleyerek herkesi hayrete düşürdü.

Kısmetse Olur Gamze Öztürk İnstagram

Gün geçtikçe artarak kısa zamanda büyük bir takipçi kitlesine erişen Gamze Öztürk renkli kişiliğini paylaştığı fotoğrafları ile de belli ediyor. Gamzegokturk.offical hesabı ile instagramda bulunan güzel yarışmacı her geçen gün artan takipçi sayısı ile dikkat çekiyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain