Menu

Kısmetse Olur Didem Delen Doğum Tarihi Kaç Yaşında Evli Mi?

kismetse-olur-didem-delen
Kısmetse Olur Didem Delen Kaç Yaşında Boyu Ve İstediği Eş Adayı Detayları
Ekranların ilgi ile takip edilen evlendirme programı Kısmetse Olur 2. sezonunda da Kanal D de yayınlanmaya devam ediyor. Programa bu sene de birbirinden renkli birçok isim katıldı ve taliplerini aramaya başladı. Didem Delen de bu isimlerden bir tanesidir.

Didem Delen Kimdir?

Kanal D de yayınlanan Kısmetse Olur programına katılan Didem Delen, 29 yaşında, 1.68 cm boyunda ve 53 kilo. Hiç evlilik yapmadı. Didem Delen programa ilk çıktığında yaptığı açıklamalarla nasıl bir eş istediğini belirtti.

Didem Delen’e göre eşinin taşıması gereken özellikler: Zeki olmalı, eğlenceli bir kişilikte olmalı ve yemek yapmayı bilmelidir. Didem hanımın bu açıklamalarından kendi kişiliği ile ilgili bilgilere de kolaylıkla ulaşabilmekteyiz.

Didem hanım son derece zeki, eğlenceli ve güzel bir bayan. Ama bir bayanda olması gereken temel yetenek yemek yapma alışkanlığı pek yok. Ayrıca kararları kesin ve net. Bir şeyi yapmak istediğinde karşısında kimse duramaz. Eş adayının da kendisi gibi olmasını yani kararlarında dominant bir eş istemekte.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain