Menu

Kırgın Çiçekler Vay Yine Mi Kader

kirgin-cicekler-vay-yine-mi-kader
Kırgın Çiçekler Dizi Müzikleri Vay Yine Mi Kader
ATV’nin çok sevilen dizisi Kırgın Çiçekler her hafta pazartesi günü seyircileri ile buluşuyor. Dizinin başrollerini İpek Karapınar, Özgür Çevik, Aleyna Solaker, Biran Damla Yılmaz, Hazan Motan, Gökçe Akyıldız ve Naz Çağla Irmak paylaşmaktadır.

51. bölümünde duygusal sahnede dizi oyuncusu Meral’in vay yine mi keder isimli şarkıyı yorumlaması ile birçok seyirciyi gözyaşına boğdu. Dizide Meral olarak tanınan genç oyuncunun gerçek ismi Aleyna Solaker’dir.

Güzel oyuncu 1994 doğumludur. Daha önce Aleyna Solaker’in yapmış olduğu düet birçok kişinin ilgisini çekmişti ve beğenilmişti.

Kutsi ile yaptığı düette söz konusu aşk şarkısını çok başarılı bir şekilde söylemişti. Sesi güzel oyuncu filmdeki etkileyici oyunculuğu ile de seyircilerin dikkatini çekmektedir.

Sesi ve oyunculuğu güzel olan oyuncunun vücut ve yüz güzelliğine de söylenecek söz yok. Önü açık gözüken Aleyna Solaker’in daha iyi yerlere geleceği düşünülmektedir. Aletna Solaker ve ekip oyuncuları bu dizi için güzel işler çıkarmakta. Adeta herkes filmdeki rolünü yaşamaktadır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain