Menu

Kırgın Çiçekler Songül Kimdir? Kaç Yaşında Hakkında Bilgi

kirgin-cicekler-songul-kimdir
Kırgın Çiçekler dizisi başrol oyuncularından Songül’ün gerçek adı Gökçe Akyıldız’dır.
Ekim 1992 Sinop doğumlu akrep burçlu 23 yaşındaki oyuncu 1.64 boyunda 50 kilodur. Haliç üniversitesi konservatuar mezunu oyuncunun oyunculuk hayatı 2002 yılında başlamıştır. Oyunculuk hayatına ilk adımını Sırlar Dünyası isimli projeyle atmıştır.

Songül’ün (Gökçe Akyıldız) Oyunculuk Hayatı

2002 yılı- sırlar dünyası, sahra, beşinci boyut, ezogelin, bir tutam baharat

2003 yılı- Çınaraltı

2011 yılı- Hayat Devam Ediyor

2012 yılı- Kötü Yol

2013 yılı- Bizim Okul, Fatih Harbiye

2015 yılı- Kırgın Çiçekler (hala devam ediyor)

Songül’ün Özel Hayatı

Gerçek hayatta evli olmayan oyuncunu sevgilisinin de olmadığı biliniyor. Dizide Güney isimli oyuncu Arif Diren’le sevgili rolü yapmaktadır. Ablası, abisi ve kız kardeşi vardır. Kız kardeşi Gözde’de kendisi gibi oyunculuk yapıyor. Ablası öğretmen, abisi evlidir. Annesi ev hanımı, babası esnaftır.

Kırgın Çiçekler Songül Dizide Öldü Mü?

Yetimhane arkadaşları uğruna canını feda etmeye hazır olan Songül, her olayda kendini tehlikeye atmaya devam ediyor. Eylül, Cemre, Kader, Meral yetimhanedeki diğer kız arkadaşlarıdır.

Öğretmenleri Feride ile Toprak’ın evlendiği gecede Feride’nin evinde vurulan kızlar ölüm döşeğindelerdi. Birer birer tedavileri yapılan kızlardan Songül de yaşama dört elle sarıldı.

Songül ölmedi ve ilerleyen bölümlerde babası hapisten çıkacak. Babasına karşı olumsuz düşünceleri olan Songül ile babası buzları zamanla eritecekler. Babası Sadullah (Ruhi Sarı) ile ilişkileri yola girdiği sırada kan davalıları babasından ödeşmek adına Songül’ü yeğenlerine isteyecekler. Babası razı olmayınca babasını kaybetmek istemeyen Songül, babasından habersiz kan davalılarıyla Sinop’a gitmeye karar verir. Buradan sonrası önümüzdeki bölümlerdeki senaryoya bağlıdır.

 

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain