Menu

Kırgın Çiçekler Serkan Kimdir Kaç Yaşında

kirgin-cicekler-serkan-kimdir
Kırgın Çiçekler Dizisi Serkan Gerçek Adı Boyu Ve Kaç Yaşında
Atv ekranlarının sevilen dizisinde Serkan rolünü canlandıran Mehmet Aykaç, 1992 yılında Hatay’da dünyaya geldi. Lise yıllarında müzik, oyunculuk ve futbol gibi alanlarda faaliyet gösteren Mehmet Aykaç adını ilk olarak besteleri ile duyurdu. Özellikle lise zamanlarında bu besteleri sayesinde en iyi solist ve en iyi beste ödüllerini kazandı.

Bunun üzerine İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Opera ve Koro Şarkıcılığı bölümünü başarı ile bitirdi. Katıldığı ses yarışmalarından umduğu sonuçları alamayınca kendini oyunculuk kategorisinde denedi ve bu alanda ilk olarak Eski hikaye, Sil baştan ve son olarak da Kırgın çiçekler adlı dizilerde rol aldı.

Kısa sürede büyük başarılar elde eden Mehmet Aykaç 24 yaşında, Ela gözlü, Koç burcu, 1.75 cm boyunda ve 70 kilodur. Futbolculuğu da en az oyunculuk kadar sevmektedir uzun yıllar futbol oynamış ve lisans çıkarmış bir futbolcudur.

Genç ve başarılı olmasına karşın başarılı oyuncunun hayatında aşk yaşadığı birisi bulunmamaktadır. Genç oyuncu Kırgın Çiçekler’deki Serkan rolü ile büyük başarılar elde etmiştir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain