Menu

Kırgın Çiçekler Lalin gerçek Adı

almila-ada-kirgin-cicekler-lalin
Kırgın Çiçekler Lalin Kim
Kırgın Çiçekler dizisine yeni katılan Lalin oldukça süslü olduğundan dolayı yurda uyum sağlamakta zorluk yaşayacaktır. Lalin karakterine hayat verecek isim Almila Ada’dır.

Daha önce Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde görülen oyuncunun 4 Ağustos 1994 yılında doğduğu bilinmektedir. Oyuncunun çocukluğu Rusya’da geçmiştir. İstanbul’da Mimar Sinan Güzel Sanatlar’da okuyan oyuncunun Lisans eğitimini İngiltere bitirdiği bilinmektedir. Ünlü oyuncu aynı zamanda profesyonel bal eğitimi almıştır.

Fiziksel özelliği ile de ekranlarda ilgiyi üzerine toplayan oyuncunun 1.74 boyunda ve 47 kilo olduğu bilinmektedir. Aynı zamanda ünlü oyuncu yurtdışında da iyi bir kariyer yapmakta pek çok moda dergisinde modellik yaptığı bilinmektedir. Oyuncu Londra- Paris ve Pang gibi önemli yerlerde moda dergilerinde yer almanın yanı sıra buralarda pek çok bale eğitiminde de yer almıştır. Ünlü oyuncunun yurtdışından Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi için döndüğü bilinmektedir.

Kaderimin Yazıldığı Gün’de aldığı rol ile dikkatleri üzerine toplamayı başaran genç ve güzel oyuncu Almila Ada son olarak Kırgın Çiçekler dizisi ile ekranlarda görülmüştür. Kırgın Çiçekler dizisinde Lalin karakterini canlandırmaktadır.

kirgin-cicekler-lalin-kimdir

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain