Menu

Kırgın Çiçekler Kim Öldü Yeni Sezon

kirgin-cicekler-dizisinde-kim-oldu
Kırgın Çiçekler Dizisinde Kim Ölüyor Dizi Hakkında Yorumlar
Büyük bir ilgi ile ekran karşısında olmaya devam eden Kırgın Çiçekler dizisi yetimhanede kalarak birbirleri ile kardeş olabilmeyi başarabilmiş kızların dramatik öyküsünü anlatmaktadır.

Kader, Cemre, Eylül, Songül gibi karakterlerin yer aldığı dizinin son sezonunda izleyiciler büyük bir merak içerisinde bırakılarak veda etmiştir.

Yakın arkadaşların bir odada baygın ve üzerlerinde kan izlerinin olduğu bir şekilde ekranlara veda eden dizide kimin öleceği merak konusu olmuştur. İhsan’ın kızlardan birinin zarar vermiş olabilme ihtimali ile dizi oldukça heyecanlı bir hal almaya başlamıştır.

Kırgın Çiçekler yeni sezonu ile sevenlerinin karşısına çıktı. Cemre’nin kör olması kızlarda derin bir etki yaratmıştır. Feride Hanım ise kızları beyaz çarşaf içerisinde kanlı bir şekilde gördükten sonra büyük bir vicdan azabı yaşayarak yetimhaneye dönmeme kararı almıştır.

Olayların bu şekilde gelişmesi Feride hanımda derin izler bırakacaktır. Cemre’nin kör olmasının ardından dizide ölecek oyuncunun Cemre olabileceği ihtimalleri de konuşulmaya başlanmıştır. Kırgın Çiçekler yeni sezonu ile sevenlerinin karşısında olmaya devam etmektedir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain