Menu

Kırgın Çiçekler Kader Kaç Yaşında Boyu Ve Kilosu

kirgin-cicekler-kader-kimdir-gorsel
Kırgın Çiçekler Dizisi Kader Çağla Irmak kimdir kaç yaşındadır
Televizyon ekranlarının fenomeni 7’den 77’ye herkesi ekran başına toplayan ATV ekranlarının sevilen dizisi Kırgın Çiçekler yayımlandığı ilk günden itibaren izleyicileri ekran başına toplayarak büyük bir izleyici kitlesi elde etti. Yaz dizisi olarak başlayan Kırgın Çiçekler o kadar sevildi ki hiç ara vermeden ve temposunu düşürmeden kış sezonu boyunca da izleyicisi ile buluştu.

Sevilen dizide birbirinden ünlü oyuncular arasında sivrilen ve oldukça sevilen ve Kader karakterini canlandıran Çağla Irmak kendisi gibi oyuncu olan Hülya Gülşen Irmak’ın kızıdır. İstanbul doğumlu olan ünlü oyuncu Pera Güzel Sanatlar lisesinden mezun olduktan sonra televizyon dünyasına adım atmıştır.

Yeteneği herkes tarafından beğenilen ve takdir edilen Kırgın Çiçeklerin Kaderi Çağla Irmak 1997 doğumlu olup 18 yaşındadır. 54 kilo ve 1.64 boyunda olan sevilen oyuncu Başak burcu ve kahverengi gözlüdür.

Dizi ve televizyon hayatına daha önce annesi ile birlikte rol aldığı Bizim Evin Halleri ile başlamış fakat asıl çıkışını ve insanlar tarafından tanınıp sevilmesini Kırgın Çiçeklerden sonra sağlamıştır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain