Menu

Kırgın Çiçekler Jenerik Müziği

kirgin-cicekler-jenerik-muzigi-gorsel
Birçok TV kanalında yayınlanan ve ilgiyle takip edilen dizilerden biri de Kırgın Çiçekler. Çok izlenen diziler arasındaki yerini koruyan Kırgın Çiçekler’de başrolde Özgür Çevik, Gökçe Akyıldız, Biran Damla Yılmaz, Mehmet Aykaç, Nil Keser, Derya Artemel, Aleyna Solaker gibi isimler yer alıyor.

Jenerik Müziği Sevilen Grup Seksendört’ten

Kırgın Çiçekler dizisinin başarılı senaryosu, oyuncu kadrosu ve jenerik müziği izleyici kitlesinden tam not almaya devam ediyor. ATV’de pazartesi geceleri yayınlanan dizinin jenerik müziğinin söz ve müziği Seksendört adlı grubun gitarist ve solisti olan Tuna Velibaşoğlu’na ait.

Aynı zamanda şarkıyı seslendiren Tuna Velibaşoğlu Ankara’da 1999 yılında dört kişi tarafından kurulan Seksendört adlı Türk pop rock grubunun güzel sesli, beğenilen bir vokalist ve gitaristi. Velibaşoğlu Kırgın Çiçeklerin konuyla bütünleşen, dinleyenin ruhuna işleyen jenerik müziğini diziye özel hazırlamış.

Sosyal Medyadaki Yankıları

İlgiyle izlenmeye devam edilen ve farklı bir çizgisi olan, hayatın çok bilinmeyen bir yönünü ele alan, zirveye tırmanan dizi ve Kırgın Çiçekler jenerik müziği hakkında sosyal medyada olumlu yorumlar yapılmaya devam ediliyor. Dizi, yayınlanmaya başladığı Haziran ayından bu yana zirvedeki yerini korumaya devam ediyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain