Menu

Kırgın Çiçekler Hüzün Fon Müziği

kirgin-cicekler-huzun-fon-muzigi-gorsel
Kırgın Çiçekler hüzün fon müziği yapan Nizami Beat prodüksiyon çok sayıda beste ile hem Türk dizileri ve filmlerine hem de yabancı sinema filmlerine müzikler bestelemiştir. Hayat bir roman, söz ver, Beşikten mezara gibi fon müziklerinin yanında son olarak Kırgın çiçekler dizisinin de müziklerini üstlenmiştir.

Bir prodüksiyon görevini üslenen NizamiBeat melankoli alanındaki müzikleri ile çok ses getirmiştir. Neredeyse her diziye bir fon müzik ile eşlik etmektedir. Yaşanılan olayları müzik eşliğinde izleyicilere en derinden hissettirmeyi başarmaktadır.

Melankoli müziğinin en önemli örneklerini seslendiren bir prodüksiyondur. Ay ışığı, ateş beyazı, vazgeçtim, mektup, unutmadım, beni unutma, Zülfikar gibi birçok enstrümanla seslendirilmiş eseri bulunmaktadır. Bu yapım ile ilgili çok sayıda indirebileceğiniz ve dinleyebileceğiniz müzik bulunmaktadır.

Bu tarz müziğe gönül veren insanların en çok dinlediği müzikler bulunmaktadır. Son zamanların yükselişte olan melankoli müzik NizamiBeat ile farklı bir boyuta ulaşmıştır. 2016 yılında çıkarmış olduğu albüm ile sayısız şarkıya imza atmıştır. Duygusal olayların yaşandığı ve farklı hisler beslenilen birçok dizi müziğinin altında imzası bulunmaktadır.

 

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain